Ide sa surfovať!

13.07.2019

Za posledné 2 - 3 mesiace som toho veľa nenacestovala, a preto ani nenapísala, ale to sa zas všetko zmení :) V pondelok si idem splniť jeden z mojich veľkých snov a vyrážam surfovať!

Teda, možno by bolo lepšie povedať, že sa idem UČIŤ surfovať. Zatiaľ som to skúšala asi trikrát v Portugalsku a žiadna sláva sa nekonala. Postavila som sa hneď, a s veľkou gráciou som zase spadla. Potom som to chcela na Martiniku, tam mi to ale nedovolili zdravotné dôvody, no a nebudeme si klamať, Brno nie je práve vychytená surferská destinácia. A preto som si povedala, že bude lepšie skúsiť niečo intenzívnejšie - surf camp! 

s takýmito fotkami by som sa rada vrátila
s takýmito fotkami by som sa rada vrátila

No a keďže môj tradičný cestovateľský parťák Lenka sa momentálne túla niekde po Peru a Bolívii, tak sebou beriem inú kamarátku - tiež od L - Lucku. Vyrážame na Fuerteventuru, kde som po pár týždňoch intenzívneho hľadania a porovnávania našla skvelú ponuku. Vyrážame v pondelok! Plán je zatiaľ taký, že sa pokúsime hlavne zostať celé, ja sa už teším na to, ako sa nekresťansky obžeriem rybami a, pravdaže, Mercadonu vezmeme útokom hneď v prvý deň. Ak ale niekto máte nejaký tip, čo by sme zaručene nemali v oblasti Corraleja prehliadnuť, resp. čo si určite nezabudnúť vziať, dajte vedieť :) Zatiaľ mám zbalené žabky, asi dvoje šaty, všetky plavky, čo som doma našla, a hovorím si, že by to možno mohlo stačiť. 

Ozvem sa o týždeň, ale naše pokusy zostať nažive môžte sledovať aj na Instagrame. Športu zdar! 

P.S. Ak ste si už dlho nepoplakali, rozhodne odporúčam tento film.